Bursa Kombi Servisi – 0224 366 66 20

Bursa kombi servisi ihtiyaçlarınızda müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunan ekibimiz, her türlü marka ve modeldeki kombiler için görev yapar. Birinci sınıf kalitedeki malzemeler ve yedek parçalar kullanan kombi servisimizin ustaları oldukça deneyimlidir. Meydana gelen ve işlev bozukluğu yaratan kombi arızalarınızda, verimlilik oranını tespit etmek çok önemlidir. Bu süreçte en gerekli aksiyonları alan deneyimli kombi ustalarımız, meydana gelebilecek hataları da önceden fark edip alıp olası kötü durumları önleyerek tamir süreçlerini hızlandırmaktadır.

Kombi Arızaları Nelerdir?

Kombinin verimli bir şekilde yanmasını ve ısıtma sürecinin aksamasına neden olan bütün faktörler arıza olarak nitelendirilir. Kombi arızalarında pek çok farklı sebep ortaya çıkabilir. Öncelikle kış mevsiminde neredeyse her zaman açık kalan ve harıl harıl yanan kombilerin arıza yapması söz konusu olabilir. Bu tür durumları önlemek için Bursa kombi bakım ve onarım işlemlerinin düzenli olarak yapılması gerekir. Örneğin radyatörlerde üst ve alt kısımlarının sıcaklığı eşit olmayabilir. Bu tür durumlar kombi arızasına işaret edebileceği gibi peteklerin de temizlenmesini gerektirebilir.

En sık görülen kombi arızalarının başında basınç düşüklüğü gelir. Kombi basıncının yeterli seviyede olmaması güvenlik bakımından da bazı riskler doğurur. Bunun yanı sıra kombi patlamalı olarak yanıyor olabilir veya çok fazla ses çıkarabilir. Bu tür sorunlar temelde kombi arızasına işaret eder. Kombi termostat derecesi düşüklüğü, petek borularının tıkanmış olması gibi sorunlar, kombi arızaları arasında yer alır. Her bir arızada deneyimli kombi servis ustalarımızın kaliteli işçiliği ile çözüme ulaşmak oldukça basittir.

Kombinin Uzun Ömürlü Olması İçin Ne Yapılır?

Hayat kalitesini sağlamada çok önemli bir eşya olan kombilerin uzun ömürlü olması sadece kombi içinde kullanılan malzemelerin kalitesine bağlı değildir. Aynı zamanda kombilerin kullanım talimatlarına uygun bir şekilde kullanılması da çok önemlidir. Örneğin kombide sıcak su problemi olduğu durumlarda uygulanması gereken özel yöntemler vardır. Bunlar arasında 3 yolu vanada bir arıza meydana geldiği için bu parçanın birinci sınıf kalitedeki yan sanayi veya orijinal parça ile değişmesi gerekir.

Isınan su kalorifer sistemine karıştığı için ısınma sorunları yaratan bu sorunların ivedi biçimde çözülmesi için deneyimli ustalardan destek alınması gerekir. Bursa kombi özel servisi olarak hizmet veren ekibimiz, kombinizin tüm aksayan parçalarını en iyi kalitedeki parçalar ile değiştirir. Böylelikle kombiniz uzun vadede masrafsız ve maksimum verimde çalışır. Aynı zamanda bakım işlemlerinin deneyimli ustalar tarafından yapılması sayesinde kombiler daha uzun ömürlü olabilir.

Kombi Gaz Ayarı Nasıl Yapılır?

Kombilerin ısıtma sisteminde yaşanan problemlerde özellikle kombiden yüksek ses geliyorsa sıkıntı gaz ayarında olmayabilir. Genellikle kombilerden marka ve model fark etmeksizin ses gelmesi durumunda cihaz haznesinde olan suyun hava yapmış olmasıdır. Kombide sıcak su problemi olabileceği gibi aynı zamanda gaz ayarının da dikkatli bir şekilde yapılması gerekir. Kombi gaz valfi üzerinde yapılacak ayarlama daha düşük faturalar ile daha verimli bir şekilde ısınmanızı sağlar. İşte bu tür durumlarda sorun yaşamamak için deneyimli kombi servis elemanlarımız ve ustalarımızdan destek alabilirsiniz.

Tecrübeli Bursa Kombi Ustaları

Sektörde uzun yıllardır müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde hizmet veren kombi servis ustalarımız, bütçe dostu fiyat seçenekleri sunmaktadır. Kuşadası’nda en güvenilir kombi servisi olarak hizmet vermeye devam eden ustalarımıza sadece tek telefonla ulaşabilirsiniz. Geniş bir müşteri kitlesine sahip olan Bursa kombi servisi, her türlü marka ve modeldeki kombiler için bakım ve onarım işlemleri gerçekleştirmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir